GRM3167U1H681JZ01D
Description
CAP CER 680PF 50V U2J 1206
DataSheet
GRM3167U1H681JZ01D PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Capacitance:680 pF
Tolerance:±5%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:U2J
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):-
Thickness (Max):0.028" (0.70mm)