
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GRM |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 3 pF |
| Tolerance: | ±0.25pF |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | S2H |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of GRM0336S1E3R0CD01D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1800PF 100V BP 1210
CAP CER 2400PF 50V BP 1210
CAP CER 100PF 50V 0402 EPOXY
CAP CER 3300PF 16V X7R 0805
CAP CER 1200PF 500V X7R 1812
DIODE ARRAY GP 80V 250MA SOT353
CAP CER 3PF 25V S2H 0201