BZ080110WV25036CB2
Manufacturer
Vishay / Beyschlag
VIGOR # :
Description
CAP CER 25PF 30KV
Catalog
Ceramic Capacitors
DataSheet
BZ080110WV25036CB2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Capacitance:25 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:30000V (30kV)