DFZL0830VL80138AL1
Manufacturer
Vishay / Beyschlag
VIGOR # :
Description
CAP CER 800PF 700V
Catalog
Ceramic Capacitors
DataSheet
DFZL0830VL80138AL1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Capacitance:800 pF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:700V