VJ7175A150KFXAO34
DataSheet
VJ7175A150KFXAO34 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:15 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:25V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C