VJ7175A100FFAAO34
Manufacturer
Vishay / Vitramon
VIGOR # :
Description
CAPACITOR CERAMIC
Catalog
Ceramic Capacitors
DataSheet
VJ7175A100FFAAO34 PDF
Type Description
Series:VJ
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Capacitance:10 pF
Tolerance:±1%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C