564RC0KAJ602EF1R0D
Description
CAP CER 1PF 6KV C0K RADIAL
DataSheet
564RC0KAJ602EF1R0D PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:1 pF
Tolerance:±0.5pF
Voltage - Rated:6000V (6kV)
Temperature Coefficient:C0K
Operating Temperature:-25°C ~ 105°C