VJ7175A180KXAAC31
DataSheet
VJ7175A180KXAAC31 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:18 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C