VJ7175A120JFXAI34
DataSheet
VJ7175A120JFXAI34 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:12 pF
Tolerance:±5%
Voltage - Rated:25V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C