
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Accu-P® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.7 pF |
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Voltage - Rated: | 25 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | RF, High Q, Low Loss |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.011" (0.28mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 02013J0R7BBWTR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP THIN FILM 18PF 100V 0603
CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0805
CAP THIN FILM 0.7PF 25V 0402
CAP THIN FILM 0.7PF 25V 0201
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER SMD 14POS 2MM