
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VJ OMD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 36 pF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 630V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Soft Termination, High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | Boardflex Sensitive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.132" L x 0.098" W (3.35mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 12000 |
Current price of VJ1210A360KBLAT4X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0402
CAP CER 1210 5.1NF 25V ULTRA STA
CAP CER 1210 91PF 100V ULTRA STA
CAP CER 36PF 630V NP0 1210
CAP CER 10PF 100V NP0 0805
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28UQFN
IC VREF SHUNT 2% 8SOIC