AOC12896A0-1.27W
Description
1.27'' 128X96 OLED RGB COLOR
DataSheet
AOC12896A0-1.27W PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.27" (32.26mm)
Viewing Area:27.70mm W x 21.28mm H