AOC12896A0-1.27W
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
1.27'' 128X96 OLED RGB COLOR
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOC12896A0-1.27W PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.27" (32.26mm)
Viewing Area:27.70mm W x 21.28mm H