E24RG12432LW6M250-R
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
2.4" TFT RESISTIVE TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E24RG12432LW6M250-R PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H