ELI156-IPHW
Manufacturer
Future Designs, Inc.
VIGOR # :
Description
15.6" FHD TOUCH LCD PCAP HDMI
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
ELI156-IPHW PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:-
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:15.6" (396.24mm)
Viewing Area:344.16mm W x 193.59mm H