E24RG12432LW6M250-R
Description
2.4" TFT RESISTIVE TOUCH
DataSheet
E24RG12432LW6M250-R PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H