VM800B43A-BK
Description
BOARD EVAL FT800 4.3 LCD BLK BZL
DataSheet
VM800B43A-BK PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:111.50mm W x 73.50mm H