ZA028LDFP1
Description
AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
DataSheet
ZA028LDFP1 PDF
Voltage - Rated:-
Voltage Range:16 ~ 28V
Frequency:3.3kHz
Technology:Piezo
Operating Mode:Pulse, Fast
Duration:10 PPS
Sound Pressure Level (SPL):85dB @ 16V, 61cm
Current - Supply:40mA
Port Location:Top
Operating Temperature:-30°C ~ 65°C
Termination:Terminal Block
Size / Dimension:1.210" Dia (30.74mm)
Height - Seated (Max):2.234" (56.75mm)