SBT12XHCMPPC
Description
IEC 9-12VDC 90DB OXYGEN ROHS STK
DataSheet
SBT12XHCMPPC PDF
Voltage - Rated:-
Voltage Range:9 ~ 12V
Frequency:2.075kHz
Duration:Variable
Sound Pressure Level (SPL):85dB @ 9V, 10cm
Current - Supply:15 ~ 25mA
Port Location:Top
Operating Temperature:-30°C ~ 65°C
Termination:PC Pins
Size / Dimension:1.750" Dia (44.45mm)
Height - Seated (Max):0.551" (14.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
IP403212-1
IP403212-1
PIEZO INDICATOR
TLHW-V88Y-930-QF
TLHW-V88Y-930-QF
PANEL MOUNT YELLOW INDICATOR W/F
PIEZO INDICATOR
APM-25A
APM-25A
FUSE AUTO 25A 32VDC BLADE MINI
SBT12XHCMPPC
SBT12XHCMPPC
18433
TWEEZER 10.04"
2DC302J
2DC302J
THERMISTOR NTC 3KOHM 3934K DISC