ZA016MDDT7
Description
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
DataSheet
ZA016MDDT7 PDF
Voltage - Rated:-
Voltage Range:6 ~ 16V
Frequency:3.3kHz
Technology:Piezo
Operating Mode:Warble, Fast
Duration:7 WPS
Sound Pressure Level (SPL):75dB @ 6V, 61cm
Current - Supply:40mA
Port Location:Top
Operating Temperature:-30°C ~ 65°C
Termination:Terminal Block
Size / Dimension:1.210" Dia (30.74mm)
Height - Seated (Max):2.234" (56.75mm)