OD4015-24HB01A
Description
FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
DataSheet
OD4015-24HB01A PDF
Type Description
Series:OD4015
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:15.00mm