SPK10-0.006-00-22
Description
THERM PAD 15.87MMX5.08MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-22 PDF
Part Status:Active
Usage:DO-4
Type:Pad, Sheet
Shape:Round
Outline:15.87mm x 5.08mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K