CAB432RF-0200-A-1
Description
CBL ASSY SMA-MHF5L 7.874"
DataSheet
CAB432RF-0200-A-1 PDF
Type Description
Series:-
Style:RP-SMA to IPEX MHF5L
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:IPEX MHF5L Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:7.874" (200.00mm)
Cable Type:1.13mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:Bulkhead
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C