GMB631PC60
Description
CIR BRK THERM-M 60A 240VAC/60VDC
DataSheet
GMB631PC60 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):60A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V