W91-X113-15
Description
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277VAC
DataSheet
W91-X113-15 PDF
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):15A
Voltage Rating - AC:277 V