IELK1-1REC5-51-25.0-01-V
Description
CIR BRKR MAG-HYDR
DataSheet
IELK1-1REC5-51-25.0-01-V PDF
Type Description
Series:IEL
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):25A
Voltage Rating - AC:415 V
Voltage Rating - DC:80 V