96KVM-R17V8C-US
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
17" LCD KEYBAORD+TOUCHPAD+US PLU
Catalog
Keyboards
DataSheet
96KVM-R17V8C-US PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Type:-
Number of Keys:-
Interface:-
Features:-
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DFR0330
DFR0330
WIRELESS KEYBOARD WITH TOUCHPAD
FLY AIR MOUSE MINI WIRELESS KEYB
G81-1800HPU
G81-1800HPU
KEYBOARD 101 KEY COMPACT PS2
AS07108PO-LW152-R
AS07108PO-LW152-R
SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 86DB
033,BK
033,BK
BOX ABS BLACK 4.38"L X 3.25"W
I342SGG
I342SGG
BOX PLSTC GRAY 11.75"L X 9.98"W
96KVM-R17V8C-US
96KVM-R17V8C-US