K17A-0101
Manufacturer
TPK America LLC
VIGOR # :
Description
MONITOR TRU 17" TOUCH OPEN FRAME
Catalog
Monitors
DataSheet
K17A-0101 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Touchscreen:2 Point Multi-Touch
Interface:VGA
Dot Pixels:1280 x 1024
Diagonal Screen Size:17.00" (431.80mm)