PF240W9B
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
PRIVACY FILTER DESKTOP 24.0"
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
PF240W9B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Privacy Filter, Widescreen
Applications:LCD Monitor
Diagonal Screen Size:24.0" (24.00", 610mm)
Viewing Area:531.81mm W x 300.04mm H