AG215W9B
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
3M AG21.5W9 ANTI-GLARE FILTER FO
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
AG215W9B PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Anti-Glare Filter
Applications:Monitors
Diagonal Screen Size:21.5" (21.50", 546mm)
Viewing Area:477.00mm x 268.00mm