PF170C4F
Description
LW LCD MONITOR PRIVACY FILTER
DataSheet
PF170C4F PDF
Type Description
Series:300
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Privacy Filter
Applications:LCD Monitor
Diagonal Screen Size:17.0" (17.08", 434mm)
Viewing Area:344.49mm W x 277.81mm H