PF173W9B
Description
PRIVACY FILTER LAPTOP 17.3"
DataSheet
PF173W9B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Privacy Filter, Widescreen
Applications:LCD Monitor
Diagonal Screen Size:17.3" (17.25", 438mm)
Viewing Area:382.59mm W x 214.31mm H