AG238W9B
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
ANTI-GLARE FILTER
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
AG238W9B PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Anti-Glare Filter
Applications:Monitors
Diagonal Screen Size:23.8" (23.80", 605mm)
Viewing Area:528.00mm x 297.00mm