GF140W9B
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 14.0"
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
GF140W9B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Privacy Filter, Widescreen
Applications:LCD Monitor
Diagonal Screen Size:14.0" (14.00", 356mm)
Viewing Area:309.56mm W x 174.63mm H