PF215W9B
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
PRIVACY FILTER DESKTOP 21.5"
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
PF215W9B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Privacy Filter, Widescreen
Applications:LCD Monitor
Diagonal Screen Size:21.5" (21.50", 546mm)
Viewing Area:476.25mm W x 268.29mm H