PF201W1B
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
COMPUTER PRIVACY FILTER 20.1" W
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
PF201W1B PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Privacy Filter, Widescreen
Applications:LCD Monitor
Diagonal Screen Size:20.1" (20.18", 512mm)
Viewing Area:434.00mm W x 272.00mm H