PF195W9B
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
PRIVACY FILTER DESKTOP 19.5"
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
PF195W9B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Privacy Filter, Widescreen
Applications:LCD Monitor
Diagonal Screen Size:19.5" (19.50", 495mm)
Viewing Area:431.80mm W x 236.54mm H