
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Com® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Single Gang |
| Type: | Faceplate |
| Number of Ports: | 4 |
| Port Direction: | Angled/Sloped |
| Color: | Black |
| Features: | Label Cover/Holder with Labels |
| For Use With/Related Products: | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Length: | 4.500" (114.30mm) |
| Width: | 2.748" (69.80mm) |
| Depth: | 1.091" (27.70mm) |
| Material: | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CFPSL4BLY is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MOD BOX SMD 4PORT BLACK
INSERT, 2 PORT, SLOPED, OFF WHIT
MINI COM 1 PORT SINGLE CLASSIC F
RES 6.2 OHM 0.5% 1/8W 0805
FXPC OM3 LC_DX SC_DX 12.5M
FIBER OPTIC CBL FGD-CABLE 1M
FACEPLATE SNGL GANG 4PORT BLACK