
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Com® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Single Gang |
| Type: | Faceplate Frame |
| Number of Ports: | None, Open Centers |
| Port Direction: | Straight |
| Color: | White |
| Features: | Label Cover/Holder with Labels, Mounting Hardware |
| For Use With/Related Products: | - |
| Length: | 4.500" (114.30mm) |
| Width: | 2.750" (69.85mm) |
| Depth: | 0.580" (14.73mm) |
| Material: | - |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CBEAWY is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FP KIT,NLBL,SGL GNG,2P,GRY,KL
FACEPLATE SNGL GANG
MOD BOX SMD 3PORT GRAY
CBL FMALE TO MALE 8POS 32.8'
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5
FACEPLATE FRAME
CABLE ASSY D TO WIRE 9P 254MM