
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Razor Beam™ LSEM |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Self Mating, Non-Gendered |
| Number of Positions: | 100 |
| Pitch: | 0.031" (0.80mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Board Guide |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | Flash |
| Mated Stacking Heights: | 7mm, 8mm, 10mm |
| Height Above Board: | 0.215" (5.46mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LSEM-150-04.0-F-DV-A-N-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN SOCKET 100POS SMD GOLD
CONN HDR 192POS VERT GOLD
CONN RCPT 14POS SMD GOLD
.8MM HERMAPHRODITIC HORIZONTAL F
P51-750-A-R-I36-4.5OVP-000-000
SENSOR 750PSI M12-1.0 6G .5-4.5V
SENSOR 300PSIS 1/8 NPT 4-20 MA