
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Array-Beam 503821 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Array, Male Pins |
| Number of Positions: | 528 |
| Pitch: | 0.050" (1.27mm) |
| Number of Rows: | 12 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | - |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | - |
| Mated Stacking Heights: | 4mm |
| Height Above Board: | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 5038215281 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN STACKING 70POS SMD GOLD
CONN SOCKET 26POS SMD GOLD
CONN HD ARRAY RCPT 143P SMD GOLD
THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K BEAD
ULTRASONIC SENSOR HRXL-MAXSONAR
DC DC CONVERTER 40V 50W
CONN ARRAY PLUG 528POS SMD GOLD