
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HD Mezz 45802 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Connector Type: | High Density Array, Female |
| Number of Positions: | 143 |
| Pitch: | 0.047" (1.20mm) |
| Number of Rows: | 11 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Board Guide |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | 30.0µin (0.76µm) |
| Mated Stacking Heights: | 18mm |
| Height Above Board: | 0.807" (20.51mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0458021011 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP
PRSSR TRNS 0-50BR 4-20MA
ELECTRONIC PRESSURE MONITOR; -1.
CONN HD ARRAY RCPT 143P SMD GOLD