
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DP Array® DPAF |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Differential Pair Array, Female |
| Number of Positions: | 126 Signal (63 Pair) |
| Pitch: | 0.085" (2.16mm) |
| Number of Rows: | 3 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | - |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | 30.0µin (0.76µm) |
| Mated Stacking Heights: | 10mm, 14mm, 17mm |
| Height Above Board: | 0.254" (6.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DPAF-23-03.0-S-3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN HDR 240POS SMD GOLD
CONN HDR 12POS SMD GOLD
.8MM Q RATE SOCKET WITH EDGE RAT
SERVOMOTOR 1000 RPM 200V
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100
CONN DIFF ARRAY RCPT 126POS SMD