
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTTV |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 2 |
| Pitch: | 0.150" (3.81mm) |
| Mating Orientation: | Angled |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-28 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 127 |
Current price of OSTTV023150 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 16P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 11P TOP ENT 7.62MM PCB
TERM BLOCK 18POS 35DEG 5MM PCB
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
IC RF FREQ SYNTH VCO 28QFN
TERM BLOCK 2POS 3.81MM PCB