
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 13 |
| Pitch: | 0.138" (3.50mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 150 V |
| Wire Gauge: | 16-28 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 14134.1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 14P TOP ENT 5.08MM PCB
TERM BLK 13P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
DIODE ZENER 8.2V 200MW UMD2
PCB TERMINAL