
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Eurostyle ESE 39593 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 13 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Positions Stamped |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 900 |
Current price of 0395931013 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 5POS TOP ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK 1POS SIDE ENTRY PCB
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
FIXED IND 47UH 275MA 3.7 OHM TH
TERM BLK 13P SIDE ENTRY 5MM PCB