
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTTQ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 5 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Angled |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Features: | - |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 44 |
Current price of OSTTQ050100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 10POS 45DEG 5.08MM PCB
PCB TERMINAL
TERM BLOCK 7POS 34DEG 5MM PCB
RES SMD 20K OHM 1% 1W 2512
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
TERM BLOCK PLUG 4POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK 5POS 5MM PCB