SXT32412BA27-27.120MT
Description
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
DataSheet
SXT32412BA27-27.120MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:27.12 MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)