FL2500316
Description
CRYSTAL SURFACE MOUNT
DataSheet
FL2500316 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:-
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:-
Load Capacitance:-
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.78mm)