C1E-24.000-4-3030-M
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 4PF SMD
DataSheet
C1E-24.000-4-3030-M PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:24 MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:4pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.020" (0.50mm)